slider img

Pieredzes bagāts un strauji augošs uzņēmums, kas specializējas augstākās kvalitātes ventilācijas, kondicionēšanas sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. Pieredzējušas komandas darbs apvienojumā ar kvalitatīvīem tehnoloģiskajiem risinājumiem - tā ir izvēle, kura sniegs cerēto rezultātu.

Kas mēs esam

SIA “MOUND” ir strauji augošs inženiertīklu projektēšanas un izbūves uzņēmums Latvijā. Mūsu uzņēmuma izaugsmes pamatā ir attiecīgās nozares profesionāļu komanda, kas sastāv no HVAC sistēmu projektētājiem, projektu vadītājiem, montāžas un servisa speciālistiem. Šobrīd uzņēmums patstāvīgi piedālās visdažādāko projektu izstrādē, kā arī to realizēšanā. Mūsu komanda vairāk nekā 20 gadus nodarbojas ar inženiertīklu projektēšanu izbūvi un servisu.  Mēs savas spējas esam apliecinājuši ne tikai Latvijā, bet arī tādās valstīs, kā Beļģija, Krievija, Itālija, Norvēģija un Anglija.


 • Mūsu misija

  ir būt lietderīgam un laikmetīgam uzņēmumam, kas uzklausa klientu vēlmes un īsteno tās. Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes vajadzībām. Būt stabiliem sadarbības partneriem.

 • Mūsu vīzija

  ir būt starp līderiem inženierkomunikāciju projektēšanas un izbūves nozarē Latvijas tirgū.

img
 • Mūsu vērtības

  Atbildība. Mēs rīkojamies atbildīgi pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem.

  Kvalitāte. Mūsu galvenais mērķis ir sniegt kvalitatīvu servisu, piegādāt kvalitatīvus produktus.

  Ieguvums. Uzņēmums rūpējas, lai klienti varētu saņemt kvalitatīvus produktus un pakalpojumus.

  Biznesa attīstība. Uzņēmums savu darbības attīstību plāno atbilstoši tirgus tendencēm, kā arī nepārtraukti meklē inovatīvus risinājumus darbības pilnveidošanai, gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Mūsu pakalpojumi

SILTUMAPGĀDES, VENTILĀCIJAS UN AUKSTUMAPGĀDES SISTĒMU PROJEKTĒŠANA

Mūsu speciālisti piedāvā pakalpojumus AVK sistēmu projektēšanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un risinājumus.

VENTILĀCIJAS SISTĒMU UZSTĀDĪŠANA

Mēs jau vairāk kā 20 gadus nodrošinam klientiem ventilācijas sistēmu uzstādīšanu. Sadarbojamies ar kvalitātivu iekārtu ražotājiem, lai piedāvātu Jums ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

DZESĒŠANAS SISTĒMU UZSTĀDĪŠANA

Dzesēšanas sistēmu uzstādīšana telpās rada patīkamu klimatu, bet dzesēšana nedrīkst būt pārmērīga. Mūsu speciālistu pieredze, ļauj mums justies pārliecinātiem, ka atradīsim Jums piemērotāko risinājumu.

SERVISS UN APKALPOŠANA

Veicam ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu servisu un apkalpošanu.